Анкета держрезерву

Анкета держрезерву

Персональні дані

Перемога Революції Гідності так і не привела до органів влади якісно інших чиновників. Ані люстрація, ані боротьба з корупцією не може вирішити проблему елементарного браку якісних професійних кадрів для заміщення більшості посад. Політичні партії не ставили перед собою завдання підбору гідних і, як наслідок, змушені й далі спиратись на старий неефективний злодійський бюрократичний апарат.

Жодна революція, жодні вибори не принесуть Україні суттєвих покращень, якщо ми самі не будемо готові брати на себе відповідальність за нашу країну.

Наше спільне завдання – підготувати нову генерацію управлінців, які зможуть взяти на себе відповідальність за ключові напрямки державної політики на всіх рівнях: від районної адміністрації до Кабінету міністрів, від міського управління МВС до Генеральної прокуратури, від місцевої ради до українського парламенту.

Для виконання цього завдання Громадянський рух “Спільна Справа” формує Національний кадровий резерв з осіб, які мають бажання безпосередньо взяти участь в будівництві тієї України, за яку ми боролись на Майдані, за яку наші хлопці сьогодні проливають свою кров на фронтах національно-визвольної війни.

Для того, щоб увійти до Національного Резерву необхідно заповнити анкету на заміщення тієї чи іншої посади в органах державної влади або місцевого самоврядування. Після цього з Вами сконтактує місцевий координатор програми Національного Резерву і повідомить Вас про зарахування до Резерву та програму Вашої професійної підготовки. Анкету можна заповнити на сайті Громадянського руху “Спільна Справа” spilnasprava.org.ua.

Будемо вдячні за поширення інформації про Національний резерв серед Ваших знайомих.

Будівництво гідної України – наша Спільна Справа!

 

Адреса
Контактна інформація
Додаткові дані